1. Ana Sayfa
 2. Spa

SPA
CLUB KASTALIA

İxir SPA Sihirli Dokunuşlar İçin Sizleri Bekliyor..

Değerli Misafirlerimiz İxir Spa Wellness Misafirlerimizi her gün 08.00 - 20.00 saatleri arasında konuk ediyoruz. Size çok daha ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için ziyaretiniz öncesi rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

 • TÜRK HAMAMI

  Bir vücudu şımartma sanatını en iyi şekilde yerine getiren Türk Hamamı seansı doğuya özgü konfor tarzıyla oryantal bir ritüeldir. Eskiden sultanların tadını çıkardıkları atmosferde egzotik aromaların ve ortama hakim olan sıcaklığın zevkine varacaksınız bir hamamda günlük hayatınızı dışarıda bırakmış olursunuz

 • MASAJLARIMIZ

  Kese & Köpük Masajı

  Alışkanlık yaratan geleneksel yaklaşım; baştan ayağa uygulanan kese ve özel sular ile serinleten köpükle temizleme ritüelini içerir. 30 dk.

  Köpük Masajı

  Hamamda yapılan eşsiz köpük masajı ile masaj öncesi rahatlayabilir, vücudunuzu masaja hazırlayabilirsiniz. 30 dk.

  Kahve Peeling & Köpük Masajı

  Cildinizi güneşe hazırlayarak uzun süreli bronzluk etkisi oluşmasına yardımcı olur. 30 dk.

  Tuz Peeling & Köpük Masajı

  Cildinizi güneşe hazırlayarak uzun süreli bronzluk etkisi oluşmasına yardımcı olur ve vücuttaki ölü deriler atılır . 30 dk

  Kleopatra Masajı

  Kleopatra masajı, hamamda kese ve köpük masajı ile uygulamanız başlar. Daha sonra bal ve sütten oluşan karışım ile cildinize parlaklık ve nem veren masajınız yapılır. Hamam seremonisinden sonra yosun sargılama ile vücudunuzdaki toksinlerden arınmış bir şekilde rahatlarsınız. 50 dk.

  Çocuk Kese & Köpük Masajı

  Özellikle güneşlenme öncesi yapılan kese ve köpük masajıyla çocuklarınızın cildi korunur ve derinlemesine temizlenir.

  Klasik/ İsveç Masajı

  En dinlendirici masajlarımızdan biri olan klasik masaj uygulamasında geleneksel İsveç manipülasyonları kullanılmaktadır. 30 dk- 60dk.

  Anti-Stres Masajı

  Günlük iş temposu ve hayat şartları ile beden ve ruhumuzda biriken yorgunluk bize stresi beraberinde getirir. Bu dinlendirici masaj sayesinde beden ve ruh sağlığınızı tazeleyebilirsiniz.40 dk.

  Mio Masajı

  Derin doku masajı her zaman biraz daha basılı ve sert masaj uygulamalarını tercih edenler için düzenlenmiştir. 30 dk–60 dk.

  Spor Masajı

  Bir yandan yapıcı, diğer yandan da rahatlatıcı bir masaj şekli olan spor masajının öncelikli amacı kan dolaşımını hızlandırmaktır. Kas, sinir ve omurga zedelenmeleri için ideal bir masaj tekniğidir. . 30dk–60 dk.

  Refleksoloji

  Yorgun ayaklar için mucizevîdir. Refleksoloji uygulama tekniği tamamen ayak tabanı üzerine yoğunlaşır ve zihni rahatlatır. 30dk-60dk.

  Anti Selülit Masajı

  Selülit masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar. Karın, kalça ve bacak bölgelerinde yoğunlaşılan masaj, zayıflatıcı ve doku sıkılaştırıcı etkiye sahiptir. 30dk.-60dk.

  Lenf Masajı

  Hafif uygulanan bir masaj türüdür. Dolaşımı ve lenf sistemini aktive ederek toksinleri elemine eder. Selülit üzerinde ve ödem atmada etkili bir masaj olarak vücuttaki ağırlığı ortadan kaldırır. 30dk. 60dk.

  Geleneksel Türk Masajı

  Bu otantik terapi tekniklerini kullanan masaj vücudunuzdaki tüm zayıf doku ve pasif kasları çalıştıracaktır. Bu masajda kullanılan özel yağlar ise rahatlamanızı, vücudunuzun ısınmasını ve dinçleşmesini sağlayacaktır. 30dk. 60dk.

  Sıcak Taş Terapisi

  Egzotik yağlar arasında bir gezinti yaparak, düşünce gücü, vücut ve ruhunuzu dengeleyecek bir rahatlama terapisi. Vücudunuzda bloke olmuş enerji birikimlerinden ısıtılmış taşların üzerinde kayarak dolaşması sonucunda rahatlıyorsunuz. Gevşemenin ilkel yollarından birini yumuşak, rahatlatıcı ve dinlendirici bir atmosferde yaşamanın mutluluğuna erişin 30dk. 60dk.

  Mix Masajı

  Mix masaj yağı ve ısıtılmış taşlar eşliğinde uygulanan bu mistik terapi, shiatsu teknikleri kullanarak, görünmez enerji kanalları sistemi boyunca yapılan vücut masajı ile tüm vücutta enerji akışını dengeler, eşsiz bir rahatlama sağlar. Aktif bitki maddelerinden elde edilen enerji, rahatlama masajı ve canlandırıcı ShiTao kokusu... Üç bileşenin mükemmel uyumu ile kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz 60dk.

  Sultanın Dört El Masajı

  Dört el masajının ayrıcalıklı hissini mutlaka yaşayın. 2 özel eğitilmiş masörümüz harmoni içinde tüm vücudunuzdaki kasları yumuşatırken, üçüncü uzmanımız yüz ve baş bölgesindeki özel noktalara basınç uygulayarak sizi rahatlamanın merdivenlerinden yukarı doğru çıkaracaktır. Bu bakım derin bir saç nemlendiricisinin uygulanması ile son bulacaktır. Kendinizi saç ucundan ayak ucunuza kadar bakıma almanız bu masaj ile mümkün. 60dk.

  Çocuk Masajı

  Çocuklarınıza hediye edeceğiniz masaj ile onların beden ve zihin gelişimlerini kuvvetlendirmek elinizdedir. 20dk.

  Geleneksel Bali Masajı

  Duyularınızı yeniden uyandırın ve kendinizi bütün bir sükûnet içinde bulun. Geleneksel bir Bali masajı, akupressür ve sıkı, yumuşak darbelerin tam bir beden masajında bir araya getirilmiş aralıksız bir karışımıdır. 60 dk.

  Thai Masajı

  Nazikçe ileri geri sallamayı, ritmik akupresürü ve bunlara yardımcı olan esnetmeyi, bedeni ve zihni derinlemesine gevşetip canlandırmak üzere bir araya getirir. Thai masajının faydaları arasında, esnekliğin artması, eklem ve kaslardaki gerilimden kurtulma ve bedenin enerji sisteminin dengelenmesi de vardır. 60 dk.

  Shiatsu

  2000 yılık bir Japon geleneğini deneyimleyin. Shiatsu nun altında yatan felsefe, meridyenler adı verilen bir dizi kanaldan vücut boyunca akan hayati enerjidir. Shiatsu, Yaşam Enerjisi Chi yi uyumlu ve dengeli kılmak üzere vücuda meridyenler ve tsubolar boyunca farklı niteliklerde basınç uygular. 60dk.

  Thai Baş Masajı

  Özel esansiyel yağların kullanıldığı, birkaç bin yıllık bir Bali masaj tekniğidir. Kesin ve nazik masajı baş, yüz ve omuzlar üzerinde odaklanır. 30 dk.

 • CİLT BAKIMLARI

  Klasik Cilt Bakımları

  Temizlik ve denge üzerine kurgulanan klasik cilt bakımı yenileyici ve onarıcı bir yapıya sahiptir ve tüm cilt tipleri için uygundur. 30 dk 60 dk.

  Complex Vitamin C Bakımı

  C vitamini deposuna, özel vitamin takviyesi ile cilde canlılık ve taze bir görüntü kazandırıp, cildin elastikiyetini arttırır. C vitamini cildin direncini arttırır, canlandırır kuvvetlendirir. 60 dk.

  Firming Algea Bakımı

  Cildi rahatlatan ve pürüzsüzleştirerek, tazelik ve rahatlık hissi veren bir bakım. Göz çevresine özel uygulanan, yosun plastik maske, ödem atıcı etkisiyle cildi rahatlatır, yatıştırır ve kırışıklıkları açar. 60 dk.

  Collagen Boster Bakımı

  Yoğun deniz kolajeni cilde derinlemesine nüfuz ettirilir, nem kaybına engel olarak cildin elastikiyetini ve esnekliğini artırır. Nemsizlikten oluşan çizgileri yeniden yapılandırır. 60 dk.

  Göz Çevresi Bakımı

  Göz çevresinde kaz ayağı çizgileri morarma ve torbalanmalar oluşur. Yüzündeki pırıltıyı yansıtan en önemli bölgelerden bir tanesidir. Bu pırıltının kalıcı olabilmesi için destekleyebileceğiniz bütünleyici bir uygulamadır. 30 dk.

  HSR Delüx Sistem

  Bakımdan hemen sonra daha genç görünmenizi sağlayan, yeni yaşam enerjisi veren lüks lifting bakımı. 4 yönlü lifting etkisiyle yıpranmış cildinizi yeniden yapılandırır.

  Ixir El ve Ayak Bakımı

  Cildinizi ölü hücrelerden temizleyen peeling ile başlayan bakım, cildinize ekstra yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandıracak parafin maskesi ile devam ediyor.Bakım özel masaj kremi ile el ve ayak bölgesine uygulanan hafif baskılı bir masajla sona eriyor.

  Ixir el bakımı 30 dakika
  Ixir ayak bakımı 30 dakika

  Manikür - Pedikür

  Temizlik ve denge üzerine kurgulanan klasik cilt bakımı yenileyici ve onarıcı bir yapıya sahiptir ve tüm cilt tipleri için uygundur. 30 dk 60 dk.

  Paket Servislerimiz

  Pasha Paket

  • Sauna
  • Türk Hamamı
  • Kese
  • Köpük Masajı
  • Klasik Masaj
  • 60 dk

  İxir Paket

  • Sauna
  • Türk Hamamı
  • Kese
  • Köpük Masajı
  • Klasik Masaj
  • Yüz Makesi ve Masajı
  • 90 dk

  King Paket

  • Sauna
  • Türk Hamamı
  • Kese
  • Köpük Masajı
  • Aroma terapi ve Mix Masajı
  • Yüz Makesi ve Masajı
  • 90 dk

  Masaj Paketleri

  Karışım Paketi (5+1)
  Uzman terapistler tarafından uygulanan bu 5‘li karışım aşağıdaki bakımları içermektedir ve her bakım 50 dakikadır. The Ritz-Carlton Masajı, Geleneksel Türk Masajı, Sıcak Taş Terapisi, Refleksoloji Masajı. İçlerinden en beğendiğiniz terapi, altıncı bakım olarak hediyeniz... 6 seans

 • SIKÇA SORULAN SORULAR
  • Bakımları seçebilmemde kim yardımcı olabilir?

   Spa resepsiyonumuz en unutulmaz spa anınızı yaşayabilmeniz için bakımlar konusunda bilgi vermek için sizin emrinizde olacaktır. Size özel bir bakım programı çıkarmak mümkündür.

  • Eğer özel sağlık sorunlarım varsa?

   Spa Rezervasyon Bölümü ile randevunuzu yaparken lütfen yüksek tansiyon, alerji, hamilelik ve diğer fiziksel rahatsızlıkları bildiriniz. Eğer herhangi bir konuyla ilgili düşünceleriniz varsa lütfen bizi bilgilendirin. Bakımınızı almadan önce sağlığınızla ilgili bir form doldurmanızı rica edeceğiz.

  • Hanımefendi ya da beyefendi bakım uzmanı alabilir miyim?

   Tabii, istediğiniz uzmanımızdan bakım alabilirsiniz. İsterseniz aynı cinsten, isterseniz karşı cinsten, tüm uzmanlarımız bakımla ilgisi olmayan bölgelerinizi havlu ile örtmek için eğitim almışlardır. Rezervasyon yaptırırken lütfen tercihinizi belirtiniz. Yalnıza hamamlarda aynı cinsten olan kişiler hizmet verecektir.

  • Randevuma ne zaman gelmeliyim?

   Kendi konfor ve rahatlığınız için,bakım başlangıç saatinden yarım saat önce gelmenizi rica ederiz. Böylece Buhar Banyosu ve Sauna’nın zevkine varabilirsiniz.

  • Bakım sırasında ne giyeceğim?

   Çoğu vücut bakımları üstünüzde bir şey olmadan daha etkilidir. Yine de kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız vücut bakımınızı öyle alabilirsiniz. Arzu ederseniz bir kere kullanılabilir (disposable) iç çamaşırlarımız bulunmaktadır.

  • Peki ya konforum?

   Bu sizin zamanınız ve tüm ince detayıyla tadını çıkarmanız gereken zaman. İster oda sıcaklığı, isterseniz masajın basınç oranı, isterseniz müzik yüksekliği olsun... Seçim sizin. Lütfen bizi en ufak rahatsızlığınızdan haberdar edin.

  • Mücevher veya kıymetli eşyalarım ne olacak?

   Lütfen bu tarz eşyalarınızı otel odasındaki kasaya kilitleyiniz. Ayrıca spa ünitesi içinde kilitli dolaplar da hizmetinizde olacaktır.

  • Minimum yaş sınırı var mı?

   18 YAŞINDAN GENÇ HERKES BİR ERİŞKİN EŞLİĞİNDE SPA BÖLÜMÜNE GİREBİLİR. Bazı bölgeler ise sadece spa misafirleri içindir

  • Beyefendiler cilt bakımından önce tıraş olmalı mı?

   Traş olmak gerekli değil ama tavsiye edilir. Eğer tıraş olmak isterseniz yüz bakımından en az 2 saat önce olmanız gereklidir.

  • Eğer randevuma geç kalırsam?

   Geç gelmek bakım sürecinizi kısaltacaktır. Bu da etkisinin ve alacağınız rahatlığın azalması demektir. Bakımınız tam zamanında bitecektir, çünkü hiçbirimiz bir sonraki misafirimizi bekletmek istemeyiz. Bakımın tam ücreti ise uygulanacaktır.

  • İptal uygulaması nedir?

   Eğer randevunuzu iptal etmek veya değiştirmek istiyorsanız, lütfen bizi yapmış olduğunuz randevu saatinden en az 4 saat önce arayınız. İptalin olmadığı durumlarda alacağınız tüm bakımların ücreti talep edilecektir. Paket ve ya özel grup bakımlarının iptali için minimum 24 saat önce haber verilmesi gereklidir.

 • GALERİ
COVİD-19 için aldığımız önlemleri biliyor musunuz?
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam