1. Ana Sayfa
  2. Club Kastalia

CLUB KASTALIA
CLUB KASTALIA

Club Kastalia tatil köyü, 1985 yılında 52000 metrekare alan üzerine 186 Oda olarak Ali Kuyumcu ve Oğulları Anonim Şirketi tarafından yapılmıştır. 1985 - 1992 yılları arasında Club Aquarius adıyla işletilmiş daha sonra 1992 yılında Club Kastalia ismini almıştır. 1985 yılından bu yana tatil köyü seneler içinde artan müşteri talebi ve büyüyen turizm olanaklarıyla oda sayısını ilk önce 212 odaya daha sonra 312 ve en son 2015 yılında yapılan bir yenileme ile 406 odaya çıkarmış ve sınırlarını 61.000 metrekareye ulaştırmıştır.

Adını Yunan mitoloji efsanelerinden alan Kastalia, mitolojide Parane Dağı’nda bulunan bir ilham çeşmesi olarak geçmektedir. Bunun yanında saf güzellik ve bir genç kız ismi anlamına da gelen Kastalia isminin anlamı dâhilin de biz de Club Kastalia olarak misafilerimize her zaman kusursuz güzellikte bir tatil yaşatabilmeyi hedeflemekteyiz. Yemyeşil doğasıyla, rengarenk bahçeleriyle, muhteşem ekibiyle yeni bir eviniz olacak Kastalia’ya ya hoşgeldiniz.

Tatil köyümüzün açıldığı yıldan bu zamana kadar ana prensibi, her zaman doğaya zarar vermeden turizme katkıda bulunmak ve misafir memnuniyetini en üst düzeye ulaştırmaktır. Günümüzde, Club Kastalia, tatil köyünde ki bina yerleşimleri, kat yükseklikleri dahil olmak üzere kullanılan malzemeler ve renklere kadar bütün objeleri doğayla harmanlaşabilecek ve yumuşak bir görünüm kazandırabilecek bir şekilde seçilmiştir. Amacımız, misafirlerimize kendilerini yeşillikler içinde, huzuru ve mutluluğu hissedebilecekleri, bir sürede olsa şehir karmaşasından ve stresten uzaklaşıp çiçek kokularıyla, deniz'in mavisi ve doğa'nın yeşili ile etraflarını sarmalayan bir ortamda rahatlamalarını sağlamak ve onlara en iyi şekilde hizmet verebilmektir.

Bu güzelliklere sahip çıkan yegane otellerden biri olmanın gururunun yanı sıra aldığımız ödüllerle, 30 yılı aşkın süredir bizi ziyaret eden tekrar misafirlerimizle, Club Kastalia'yı bir işletmeden çok bir aile ortamı, misafirlerimizin ikinci evleri olarak gördükleri bir yer olarak yaşatmaktayız. İyi tatiller dileriz.

COVİD-19 için aldığımız önlemleri biliyor musunuz?
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam