1. Ana Sayfa
 2. Sikça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR
CLUB KASTALIA

 • Doğum günü pastası siparişi yapıyor musunuz?

  Sevdikleriniz için doğum günü, yıldönümü kutlamaları ayarlamak ve pasta, masa dekorasyonu yaptırmak için etkinlik gününden bir gün önce misafirlik ilişkileri görevlimize ya da resepsiyona gelerek rezervasyon yaptırmanız gerekir. Mutfak ekibimizin önceden hazırlık yapması gerektiği için etkinlik günü pasta siparişi kabul edemiyoruz.

 • Animasyon şovları ne sıklıkla yapılır?

  Animasyon gösterilerimiz Amfitiyatro'da haftanın 6 günü gerçekleşmektedir. Cumartesi günü Animasyon Ekibimiz izinlidir.

 • Animasyon programı neleri içerir?

  Animasyon programımız haftanın 6 günü çalışır (Cumartesi ekibimiz izinlidir). Gün boyunca Voleybol, Boccia, Dart, shuffleboard, su aerobiği ve yoga gibi aktivitelerimizin yanında çocuklarımız için Mini Club çeşitli oyunlar ve etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Etkinliklerin saatleri ve yerleri gibi bilgileri animasyon panosundan veya animasyon ekibimizen öğrenebilirsiniz.

 • Kulüp Odaları nerede bulunmaktadır?

  Club Odalar, bungalow odalarımızın üst ve alt katlarında yer almaktadır. Club Aile Odaları ise her zaman bungalovların üst katında bulunur. Bungalov binaları, kulüp kompleksinin ortasında, resepsiyon ve 3 katlı superior odaların arasında yer almaktadır.

 • Superior Odalar nerede bulunmaktadır?

  Superior odalarımız aquapark'ın yanında ve sessiz havuzunun her iki yanında bulunan 3 katlı binalardan oluşmaktadır.

 • Tek Kişilik Odalar nerede bulunmaktadır?

  Clubümüzde tek kişilik özel bir oda bulunmamaktadır. Tek kişilik kalınan odalar tek kullanımlık için düzenlenmiş çift kişilik odalardır. Çift kişilik odalar hem Club odalarımızda hem de Superior odalarımızda bulunmaktadır.

 • Tesiste ana ve yan bina konsepti var mı?

  Hayır, tesisimizde ana ve yan bina olarak belirlenen bir konsept yoktur. Superior odalar ve bungalovlarımızda bulunan Club odalarımız konseptimizi oluşturmaktadır.

 • Kulüp kompleksinde deniz manzaralı odalar var mı?

  Deniz manzaralı odamız yoktur.

 • Aquapark'ın çalışma saatleri / çalışma saatleri nedir?

  Aquapark, haftanın 7 günü, 01 Mayıs ve 20 Ekim arasında açıktır. Gün içindeki çalışma saatleri şu şekildedir: 10:30 - 12:30 ve 14:00 - 16:30.

 • Havaalanı transferi yapıyor musunuz?

  Hem shuttle servisi hem de özel transfer hizmeti misafirlerimiz için organize edebiliyoruz. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen bu e-posta adresiyle iletişime geçin: guestrelation@clubkastalia.com.tr

 • Check-in ve Check-out saatleri nedir? (Otel giriş çıkış saatleri nelerdir?)

  Check-in saati 14: 00 Check-out saati 12: 00'dir.

  Ücretli geç check-out sadece müsaitlik durumuna bağlı olarak mümkündür ve çıkış günü saat 12: 00'ye kadar resepsiyondan talep edilmelidir.

 • Belirli oda ve oda numaralarını rezerve etmek mümkün mü?

  Belirli bir oda alanını veya oda numarasını önceden rezerve etmeniz mümkün değildir. Club / Bungalov Odası rezervasyonu yaptıysanız, üst veya alt katı önceden rezerve etmeniz mümkün değildir. Superior Oda rezervasyonu yaptıysanız, sessiz havuz alanında veya Aquapark yakınındaki yeni binada lokasyon belirlemeniz mümkün değildir.

  İsteklerinizi guestrelation@clubkastalia.com.tr adresine mail atabilirsiniz, sizin için sistemimize not edip giriş gününüzde müsaitliğe göre ayarlamaya çalışmaktan memnuniyet duyarız. Ancak, isteğinizin yerine getirileceğini taahhüt edemeyiz.

 • Restaurantınızda çocuk büfesi var mı?

  Ana restoranımızda hem öğle hem de akşam yemeği için çocuklar için değişken yiyecekler içeren küçük bir çocuk büfesi vardır.

 • Tesisin dışında ne bulunmaktadır? Merkezler ne kadar uzaklıktadır?

  Tesisimize Alanya'nın merkezi 12 km, Konaklı'nın merkezi 1 km uzaklıktadır. Her iki merkeze de minibüs ve taksi ile ulaşılabilir. Her iki merkezde de alışveriş merkezleri, çarşılar ve eczaneler bulunmaktadır.

 • Mevcut Dolmuş ve taksi fiyatları nelerdir?

  Dolmus şu anda kişi başı 1,00 € 'dur. Tam taksi ücretleri bilgi için Resepsiyonda mevcuttur. Resepsiyonumuz size istediğiniz zaman taksi çağırabilir.

 • Yakınlarda ATM var mı?

  Tesisimizin içinde ATM yoktur. En yakın ATM, hem sağ hem de sol tarafa yaklaşık 10 dakika yürüme mesafesindedir. ATM lerden avro, dolar ve Türk lirası cinsinden para çekebilirsiniz. Konaklı'nın merkezinde para çekmek için birkaç ATM bulunmaktadır.

 • Tesisten plaj havlusu temin edebilir miyiz?

  Resepsiyonumuzdan depozito karşılığı plaj havlusu kartı alarak Spa’dan her gün kişi başı 1 plaj havlusu alabilirsiniz. Havluların temizliği için her gün öğleden sonra havlunuzu Spa merkezine geri bırakabilir ve ertesi gün için yeni bir havlu almak için kartınızı geri alabilirsiniz. Tatilinizin sonunda plaj havlusu kartını resepsiyona iade ettiğinizde depozitonuzu geri alabilirsiniz. Odalardaki beyaz havluların plaj ve havuz alanlarında kullanılması yasaktır.

 • Kulüp alanındaki havuzlar ısıtılıp soğutuluyor mu?

  Havuzlarımızda ısıtma veya soğutma yoktur.

 • Restaurantınızda çeşitli laktozsuz ve glutensiz yemekler var mı?

  Restaurantımızda laktozsuz süt ve glütensiz ekmek sunumu talep üzerine yapılmaktadır. Ayrıca alerji ve intoleransınıza göre talep üzerine mutfak ekibimiz her zaman yemeklerinizi hazırlamaktan memnuniyet duyar.

 • Tenis kortlarının kullanımı nasıldır?

  Tenis kortlarımızı, tenis kortlarının önündeki listeye rezervasyon yaparak kullanabilirsiniz. Saat başına kullanım ücreti 10 Euro'dur. Tenis eğitmenimizden ücret karşılığında tenis raketleri ve tenis topları gibi ekipmanlar da kiralayabilirsiniz. Tenis öğretmenimiz haftanın 6 günü hizmetinizdedir ve ücretli tenis dersleri vermektedir.

  Eğer bir tenis grubuysanız ve belirli zamanlarda oynamak istiyorsanız, seyahat için rezervasyon yapmadan önce müsaitlik durumunu sormanız gerektiğini lütfen unutmayın. Rezervasyon ve bilgi için sekuyumcu@clubkastalia.com.tr adresine e-posta ile gönderilebilirsiniz.

 • Plaj voleybolu ile ilgili bilgi alabilir miyim?

  Tesisimizde toplam 32 plaj voleybolu sahası bulunmaktadır ve bunlardan 2'si Club misafirlerine hizmet vermektedir. Ayrıca Animasyon Ekibimiz haftanın 6 günü voleybol aktivitesi yaptırmaktadır.

  Voleybol sahalarımızda belirli saatlerde grup olarak oynamak istiyorsanız, tatil rezervasyonu yapmadan önce sizden saha rezervasyonu talep etmenizi rica ediyoruz. Her yıl sezon başında ve sonunda birçok voleybol grubumuz olduğu için zamanında bilgi alıp rezervasyon yaptırmanız çok önemlidir. Voleybol rezervasyon talebinizi Club'a rezervasyon yapmadan önce Bayan Elif Kuyumcu'ya e-posta ile göndermelisiniz. sekuyumcu@clubkastalia.com.tr

 • Tesiste oyun ekipmanlarını nereden alabilirim?

  Oyun ekipmanlarını animasyonumuzdan çalışma saatleri içersinde ödünç alabilirsiniz. Animasyon ekibini kulüp alanında veya amfitiyatro'nun sahne arkasında bulabilrsiniz. Oyun almak için depozito ödemeniz ve ekipmanlar iade edildiğinde depozitonuzu geri almanız gerekmektedir.

 • Fitness Center'ın kullanımı nasıl yapılmaktadır?

  Fitness centerımız her gün sabah 8'den akşam 8'e kadar açıktır.

  Ekipmanı dikkatli bir şekilde tutmanızı ve dambıl veya paspasları orijinal yerlerine koymanızı rica ediyoruz. Fitness merkezimizde, kullanımdan sonra cihazı dezenfekte etmeniz gereken bir dezenfektan dispenseri vardır. Fitness Merkezimiz yalnızca spor giyim ve spor ayakkabıları ile kullanılabilir. Mayoyayla kullanım yasaktır. Güvenlik nedeniyle, fitness merkezinin kullanımına sadece 16 yaşından itibaren izin verilir.

  Ekipmanlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, animasyon ekibimiz hizmetinizdedir.

 • Tesiste saat 00: 00'dan sonra nereden içecek alabilirim?

  Herşey Dahil konseptimiz 00: 00'a kadar hizmet vermektedir. 00:00’den sonra ücret karşılığında sahilde Schatz Bar'ımızda içki almaya devam edebilirsiniz. İçeceklerin ödemesini yapmak için, harcamalar için istediğiniz miktarı resepsiyondan içecek kartı alarak karta yükleyebilirsiniz.

 • 00: 00'dan sonra nereden sıcak su alabilirsiniz?

  24 saat boyunca çay bahçemizden sıcak su alabilirsiniz. Buna ek olarak, Club Aile Odalarında ve Superior Aile Odalarında sıcak su için bir su ısıtıcısı mevcuttur (süt kaynatmaya uygun değildir).

 • Öğle yemeği paketi var mı (seyahatiniz için yemek paketi)?

  Seyahat gününüzde resepsiyonumuzdan kişi başı bir seyahat paketi alabilirsiniz. Seyahat paketleri bir gün önceden resepsiyona saat 20: 00'ye kadar sipariş edilmelidir.  Seyahat paketi teslimler gece 24:00 ile sabah 7:30 arasındadır.

 • WiFi fiyatları nedir?

  1 saat - 1, - €

  1 gün - 2, - €

  1 hafta - 12, - €

  2 hafta - 24, - €

  3 hafta - 36, - €

  Fiyatlar aynı anda yalnızca bir cihaz için geçerlidir. Erişim kodunu resepsiyonumuzdan temin edebilirsiniz.

 • Otelinizde oda servisi var mı?

  Kulübümüzde oda servisi hizmeti yoktur.

 • Kulübün dışarıdan oda rezervasyonu yapılmadan kullanılması mümkün müdür?

  Kulübü günlük olarak kişi başı 30,00 Euro ödeyerek kullanabilirsiniz ve bu konuklar için kulübün kullanımı 09:00 - 20:30 saatleri arasındadır. Bu günlük kullanım fırsatına sahip olduğunuzda, her şey dahil programımızı bir odaya sahip olmadan kullanabilirsiniz. Tenis kortlarını kullanmak için, saat başına 10 € olan ek ücretin ödenmesi gerektiğini lütfen unutmayın.

 • Tenis ve plaj voleybolu sahalarınızı dışarıdan kullanabilir miyiz?

  Plaj voleybolu sahalarımızı ancak kulübün günlük kullanım tutarı olan kişi başı 30 € ücreti ödeyerek kullanabilirsiniz. Tenis kortları kullanımı için de otelin günlük kullanım bedeli olan 30€ ücretin dışında tenis kortu kullanımı ücreti olan saatlik 10 € ekstra ücreti ödemeniz gerekmektedir.

 • Kulübün kendi plajı var mı? Plajın yapısı nedir?

  Kulübümüz doğrudan sahilde yer alır ve doğrudan erişime sahiptir. Plajımız yaz mevsimi öncesinde her yıl elenip temizlenen çakıl / kumlu bir yapıya sahiptir.

 • Kulüp konseptini / Otel tanımını nerede bulabilirsiniz?

  Kulüp konseptimizi www.clubkastalia.com.tr web sitemizde 4 dilde ve seyahat acentelerinin ilgili sayfalarındaki otel açıklamalarında bulabilirsiniz.

  Yine odanıza giriş yaptığınızda Club konseptimizi 4 dilde bilgi klasöründe de bulabilirsiniz.

COVİD-19 için aldığımız önlemleri biliyor musunuz?
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam